Komix "Headbanger grrrrrl" - Hlas Země-Nezemě

27. září 2013 v 15:29 | Morticia Lehtonen |  Headbanger Grrrrrl
Před nějakou dobou jsem vytvořila komix Headbanger Grrrrrl a podle všeho měl celkem úspěch. Tak mě tedy napadlo, že vytvořím další. Pracovala jsem na něm déle než na tom prvním, takže i přesto, že jsem na něm začala pracovat krátce po tom, co jsem zveřejnila první díl, dokončila jsem ho teprve včera. Ale myslím, že výsledek za ten obětovaný čas stál :-)

Abych pravdu řekla, některé brázky jsou převzaté. Týká se to ale jen druhého a třetího obrázku v pozadí a dvou plakátů v posledním stripu (ostatní jsou vytvořené z wallpaperů, které jsem vytvářela, hehe), protože vytvořit obrázek jeviště a stage by mi dalo dost zabrat, což by znamenalo, že bych musela na komixu pracovat o to dýl. Totéž platí pro plakáty :-)


Plná velikost obrázku

Pointou komixu je, kdyby to náhodou někdo nepochopil (což se u tohoto typu komixů prostě stává), že po zpívání v několika různých technikách už má dotyčný člověk prostě problém mluvit bez toho, aby chraptěl. Samozřejmě to s tím chraptěním nebývá tak markantní, ale jinak by to prostě nevyznělo tak dobře a asi by to stejně nikdo nepochopil :-D
A kdyby někoho zajímalo, proč jsou ty techniky seřazené od nejnáročnější po tu zdánlivě nejjednodušší, tak je to proto, že v takovém případě je to chraptění nejvýraznější. A ano - takto to někdy praktikuji i já ;-D
Jinak ke growlingu jsem nepsala, v případě, že by se to někomu zdálo divné, texty žádných písniček ze stejného důvodu, jako jsem nesala řádné fráze v posledním stripu - protože by to tak nevyznělo a někteří by asi ani nevěděli, co si pod tím představit. I když těm pozornějším by to možná došlo tak jako tak :-)

Předchozí komix:

Pokud byste měli nějaký nápad na téma dalšího komixu, budu ráda, když mi dáte vědět do komentářů - toho, kdo by nějaký návrh uvedl a já ho použila, bych v komixu vytvořeného podle tohoto návrhu, samozřejmě uvedla jako spoluautora (jinými slovy to znamená, že bych mu udělala reklamu) :-)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama