Máte ani ne minutku volného času? Připojte se k průzkumu!

18. listopadu 2015 v 16:50 | Morticia von Lundenburg |  Ostatní
Po několika měsících, kdy se na blogu neobjevilo ani slovo, Vás opět zdravím. Vzhledem k nedostatku jakékoliv motivace a povinnostem, které mám, neočekávám, že by se situace měla měnit, ale už delší dobu jsem chtěla provést jeden menší průzkum. Tedy menší v tom, že těm, kdo se zapojí, nezabere moc času (půl minuty - víc snad jen v případě, že byste hledali nějakou určitou položku, ale v dotazníku ji nenašli) - vyhodnocování, které budu ale provádět já, bude trochu zdlouhavější.

Ale k věci: Průzkum se týká přitažlivosti jednotlivých (zejména evropských) jazyků. Nejde ani tak o jazyky samotné, ale hlavně o to, jaký jazyk vám připadá atraktivní u osob toho pohlaví, které vás přitahuje (tedy například heterosexuální dívku přitahují chlapci, takže bude zodpovídat, jaký jazyk jí přijde přitažlivý u chlapců atd.) - to proto, že mnohdy lidem připadají atraktivní jazyky jen u jednoho pohlaví, zatímco v případě toho druhého jim připadají nezajímavé.Dotazník je ZDE. Je zcela anonymní, přihlásit se na účet google musíte jen proto, aby byla jistota, že nebude jeden člověk hlasovat víckrát, což by zkazilo výsledky :-). Také nezapomeňte, že jde o dotazník pro občany ČR - ne, že bych Slováky diskriminovala (sama jsem poloviční Slovenka), ale ty preference se můžou lišit v závislosti na prostředí a vlastním rodném jazyce (ale třeba se dostanu i k obdobnému průzkumu pro SK - samotnou by mne zajímaly rozdíly). V případě, že vám tam nějaký jazyk chybí, můžete jej sami doplnit.

Pokud jste nečetli pořádně předchozí odstavec, také prosím pořádně přečtěte celé otázky i s tím, co je napsáno pod nimi.

Byla bych také moc (ale opravdu velice) vděčná, pokud byste dotazník sdíleli či rozeslali dál - čím víc lidí, tím reprezentativnější dané výsledky budou (pokud víte něco o statistice, tak chápete) :-)

Podrobně zpracované výsledky zveřejním i zde na blogu, až bude dosaženo dostatečného množství hlasů.

Za jakoukoliv pomoc (včetně samotného vyplnění) velmi děkuji :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 18. září 2017 v 15:47 | Reagovat

Máš úžasný blog.
Spřátelíš?

2 ShaylaZwnml ShaylaZwnml | E-mail | 11. října 2018 v 18:43 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama